Pospíšil- Hladík, Kuneš, Matyáš, Kolín- Dostál, Richter, Jirásek, Štross- Vilím (62. Švácha), Brandejs (84. Kaplan)
Rozhodčí: Přažák
Branky: Jirásek Jan, Brandejs Filip
ŽK 4:2

Domácí začínají všechna svá domácí utkání velmi aktivně. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Hned první útok přinesl závar před brankou hostí, kteří se bránili odkopem, který zachytil za hranicí pokutového území Matyáš. S velkým přehledem přihrál dozadu volnému Jiráskovi, který z dálky prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a domácí se v 1. minutě ujali vedení 1 : 0. Domácí pokračovali v aktivitě a další šance přišly ve 4. a 5. minutě. Nejprve se šikovně ve vápně uvolnil Štross, ale z blízka trefil jenom brankáře. Po následném rohovém kopu hlavičkoval Vilím do břevna. Pak se začala projevovat zkušenost hostí. Postupně převzali iniciativu a domácí předčili především pohybem. Do vyložených šancí se však nedostávali. Střely z dálky končily vedle nebo v náručí domácího brankáře. Domácí zahrozili až v závěru poločasu. Po křídle se vydal na výlet Hladík, před brankou našel volného Vilíma, který však nedokázal míč zpracovat. Hosté po rychlém rozehrání hrozili protiútokem do otevřené obrany. Situaci vyřešil Matyáš taktickým faulem a byl potrestán žlutou kartou.
Do druhého poločasu vstoupili hosté se snahou vyrovnat. Do velké šance se dostali v 56. minutě, kdy se řítil do šestnáctky domácích hostující útočník. Hladík mu nestačil zabránit ve střele, ale dobře pozičně postavený Pospíšil kryl. V 62. minutě vystřídal Vilíma Švácha. Uvedl se však zbytečným faulem a dostal žlutou kartu. V 67. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení. Šťastným střelcem byl Brandejs. Hosté ještě zvýšili úsilí ke vstřelení branky a utkání se začalo přiostřovat. Za řečnění dostal žlutou kartu Štross a za faul hostující hráč. Hosté se snažili o častou střelbu, měli však vychýlenou mušku. V 69. minutě zlikvidoval Pospíšil vyloženou šanci hostí, kteří se snažili stále útočit a více otevřeli obranu. Domácí se tak dostali do dalších dvou šancí. Nejprve zahrával z pravé strany Dostál trestný kop na Matyáše. Jeho střelu brankář vyrážel, ale nabíhající Štross již nestihl dorazit. V 78. minutě se po křídle opět prosadil Hladík, ale jeho centr nezpracoval Štross ani Brandejs. Vzrušení přinesla 82. minuta, kdy Brandejs fauloval hostujícího hráče, který ho po odpískání napadl. Ovšem narazil. Brandejs ho zápasnickým chvatem zpacifikoval a do strkanice se zapojili hráči obou týmů. Rozhodčí udělil žlutou kartu pouze hostujícímu hráči. Brandejse trenér Jirásek raději vystřídal. Přes velkou snahu v závěru hosté nedosáhli ani čestného úspěchu a domácí se mohli radovat z první výhry.