Býšť - Libišay 14.10.2012 od 15:30 NE
Přidal/a Jerab dne October 16 2012 16:09:17
Výsledek utkání:
Býšť – Libišany 0 : 9 (0:2)

Sestava:
Pospíšil - Čefelín, Richter, Jirásek, Kolín - Vilím, Voženílek, Matyáš, Štross - Švácha, Brandejs
Rozhodčí:
: Ledajaks
Branky za hosty: Brož 5, Vokáček 2, Vích, Kuric
ŽK 1 : 0
Počet diváků: 90

Že Libišany disponují mužstvem, pro které je postup ze skupiny povinností, bylo příznivcům okresních fotbalových soutěží známo již před zahájením soutěže. Také v Býšti jsme se o tom mohli přesvědčit na vlastní oči. Již v přípravě na utkání byl mezi oběma mužstvy markantní rozdíl. Zatímco domácí se ještě čtvrt hodiny před začátkem potýkali s lajnováním hřiště a někteří hráči dorazili těsně před zápasem, hosté povzbuzováni početnou skupinou fanoušků se více než půl hodiny před začátkem rozcvičovali na hrací ploše. Deset minut před začátkem odešli do kabin, převlékli se z tréninkových dresů a na hřiště nastoupili v dresech se jmenovkami.
Hned od úvodního hvizdu byl patrný rozdíl mezi oběma mužstvy. Hosté drželi míč, hráli kombinační fotbal se snahou o častou střelbu, takže brankář Pospíšil měl stále co dělat, ale již ve 13. minutě nedosáhl na křížnou střelu z levého křídla, která se od zadní tyče odrazila do sítě. Pak přišla pětiminutovka domácích, která přinesla i dvě šance, ale Šváchu vychytal hostující brankář a Čefelín ve vápně nedosáhl hlavou na centrovaný míč. Hosté pak opět převzali iniciativu, ale gólově se prosadili až v poslední minutě prvního poločasu, na čemž má zásluhu i domácí brankář. Za zmínku stojí jeho zákrok ze 41. minuty kdy před ním byli sami tři hostující útočníci, ale Pospíšil vystihl jejich přihrávku.
Ve druhém poločasu hosté ještě přidali na důrazu. Více hráčů se zapojovalo do útočení a domácí obrana nevěděla kam dřív skočit. Hosté aktivním napadáním nedovolili domácím založit postupný protiútok a tak se domácí dostávali za půlku jen nakopávanými míči a hostující obrana si s osamocenými útočníky domácích dokázala snadno poradit. I když domácí brankář mnoho šancí hostí zlikvidoval, skóre nemilosrdně narůstalo.
Hosté předvedli vše co k fotbalu patří. Nejen fotbalové umění, ale i šikovného pomezního rozhodčího a bohužel i řadu tvrdých zákroků. Na jeden z nich doplatil v 70. minutě Voženílek. Domácí neměli nikoho na střídání a tak dohrávali s deseti hráči. Samostatnou kapitolou zůstává rozhodčí Ledajaks, který nemá Býšť v oblibě. Navíc se zdálo, že z hostujícího mužstva má respekt i on. Za vše hovoří uvedený faul na Voženílka, který nejen, že nepotrestal, ale nepovolil ani ošetření domácího hráče.


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat